workshopy

Čas na pohyb


Na terapii individuální nejlépe navážete cvičením ve skupině. Zopakujete a zafixujete si principy správného pohybu, které učím na individuální fyzioterapii, rozšíříte si repertoár o další cviky, zažijete atmosféru a podporu ostatních ve skupině. Přijít si zacvičit ale můžete i bez docházení na individuální terapii.

Nejste vázání žádným členstvím. Můžete přijít na jakoukoliv lekci, workshop, seminář, minikurz, které sestavuji co nejvíce pestře. Zaměřuji je obvykle na základní principy, správné držení těla, dýchání, prevenci bolestí páteře a zad, relaxaci. Dále také více cíleně – na horní nebo dolní končetiny, pánevní dno, posilování a formování těla, ženská témata..

Cvičíme naživo v tělocvičnách a jógovém studiu v Chrudimi a okolí (viz aktuální rozpis).

Přijít si se mnou můžete i zacvičit a zaběhat do lesa. To je aplikovaná fyzioterapie v tom nejpřirozenějším prostředí :).


Vyber si ten pravý program pro sebe

Principy zdravého pohybu

3 dílny minikurz je „návod na použití těla“, respektive pohybového aparátu. Ocení ho každý, kdo má rád svoje tělo a chce mu dopřát velkou dávku pozornosti, zdraví a péče.

Jemné cvičení do hloubky

Podobně jako u Principů procvičujeme celé tělo, ale máme více času jít do hloubky těla a každý prvek si náležitě užít. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou kratší a obvykle zaměřené na některou část těla.

Běh a cvičení s Vendy

Les je nejlepší tělocvična. Na svých oblíbených trasách tě naučím běžecké základy i pokročilé tipy, posilovat tělo vlastní vahou bez újmy na zdraví a poradit si s regenerací po běhu.

Objevujeme přírodu všemi smysly

Příroda je velká čarodějka. Stačí se na ni začít dívat jinýma (nejen) očima. Zážitkové odpoledne jsem sestavila tak, aby si na své při objevování přírody i pohybových hrách přišla celá rodina.