Aktuální akce


Nově:

Jemné cvičení pro celé tělo

Přijměte pozvánku k objevení a zapojení hlubokých svalů vašeho těla. Těch, které drží vaše tělo pohromadě uvnitř, nastavují správnou pozici kloubů pro každý pohyb, udržují páteř v napřímení, umožňují nám dýchat a pohybovat se s lehkostí. 

Pomocí jednoduchých pohybů vás povedu z povrchu těla do hloubky, od hlavy po paty budeme jemně postupovat tak dlouho, jak budete samy potřebovat, aby vaše potíže odezněly. Na konci cvičení se budete cítit úžasně uvolněná, ale zároveň zpevněná po celém těle. 

Ať už máte sedavé zaměstnání, sportujete, nebo pro sebe chcete „jen“ něco málo udělat, toto cvičení je pro vás to pravé.

Chrudim

CENA: 450 Kč

KDY: Pátek 27.10. v 17 – 19 hod

KDE: MŠ Svatopluka Čecha 345, Chrudim

S SEBOU: vlastní karimatku

Pardubice MALAYA Centrum jógy a meditace

CENA: 500 Kč

KDY: 28.10. v 9 – 11 hod

KDE: Bělobranské nám 140, Pardubice

Lymfa a tělo

Tentokrát se budeme zabývat tím, kde pohybový systém souvisí s imunitou. Pro zimní měsíce je to téma více než vítané a aktuální. 

Uvolníme si lymfatické cesty, tok lymfy podpoříme správným dýcháním a tím se velmi šetrně zbavíme toxinů z těla. Uvolníme dutiny hlavy a obličeje, pomůžeme si zlepšit zrak a sluch.

Na závěr nás čekají relaxační techniky, protože bez klidného nervového systému imunita prostě správně nefunguje. 

Chrudim

Cena: 450 Kč

KDY: Pátek 1.12. 2023 v 17 – 19 hod

KDE: MŠ Svatopluka Čecha 345, Chrudim

S sebou: vlastní karimatku

Pardubice MALAYA Centrum jógy a meditace

CENA: 500 Kč

KDY: út 21.11. v 9 – 11 hod

KDE: Bělobranské nám 140, Pardubice

Pánevní dno – základy

Budeme se věnovat čistě a jen na pánevnímu dnu a všemu, co s jeho správnou funkcí bezprostředně souvisí. Naučíme se techniku cvičení pánevního dna metodou 3×3.

Pomalu se dostaneme z povrchu těla do hloubky, až k samotným svalům pánevního dna s cílem je poznat a nacítit si jejich práci. Poté je cíleně a jemně aktivujeme, ale co je důležitější, relaxujeme.

Lekce je vhodná i pro muže, protože právě muži trpí častěji zvýšeným napětím v oblasti pánevního dna, což se nepříznivě projevuje např. na funkci prostaty. 

Chrudim

KDY: Pátek 10. 11. v 17 -19 hod

Cena: 450 Kč

Kde: MŠ Svatopluka Čecha 345, Chrudim

S sebou: vlastní karimatku

Pardubice MALAYA Centrum jógy a meditace

Cena: 625 Kč

KDY: Po 6.11. v 9 – 11.30

KDE: Bělobranské nám 140, Pardubice

Pánevní dno – pokračování

Už víme, kde pánevní dno máme, jaké jsou jeho jednotlivé vrstvy, jak je zapojit, zrelaxovat, jak u cvičení správně dýchat. Během této lekce si poznání prohloubíme. Zapracujeme na pánevním dnu v dalších pozicích, zapojíme ho do cviků, které třeba už dávno znáte a cvičíte je. Zapojíme ho i do každodenních aktivit. Tak, aby se jeho aktivita stala přirozenou součástí vašeho pohybu a vy jste mohla na potíže s pánevním dnem navždy zapomenout. 

Lekce je vhodná pro všechny, kdo se naučily techniku cvičení pánevního dna metodou 3×3 u mě (na individuálních lekcích na fyzioterapii, během loňského školního roku na workshopech v Nebi na Zemi), nebo kdekoliv jinde, znají základy, chtějí si je oprášit a zapojit cvičení pánevního dna do cvičení celého těla.

Chrudim

Kdy: Sobota 11.11. 2023 v 9 – 11 hod

Cena: 450 Kč

Kde: MŠ Svatopluka Čecha 345, Chrudim

S sebou: vlastní karimatku

Pardubice MALAYA Centrum jógy a meditace

CENA: 625 Kč

KDY: Po 13.11. v 9 – 11.30

KDE: Bělobranské nám 140, Pardubice


Akce, které nedávno proběhly:

Jemné cvičení a ženské rozmazlování

U příležitosti Dne matek bychom vás, milé ženy, rády pozvaly na setkání, kde budeme opečovávat a rozmazlovat něžnou ženskou energii. 

  • čeká nás jemné cvičení do hloubky, tak, jak ho už znáte z lekcí se mnou, tentokrát zaměřené na střed těla a hlavně na nejvíc citlivou ženskou oblast – pánevní dno.
  • budeme se věnovat hluboce relaxačním technikám, které se vám budou hodit v běžném životě
  • posilníme se výborným veganským občerstvením z Královských dobrot
  • s Ivou se nakonec ponoříme do jednoduché, přesto však silné meditace s pastelkami s vybarvováním posvátné geometrie Srí Yantry
  • více než na aktivitu je celý program zaměřen na relaxaci, uklidnění a propojení se sebou a s Božskou matkou, na zbytek dne si tak, ideálně, vyhraďte volno, práci nechte na jindy, děti můžete odvézt k prarodičům. Tělo i mysl vám poděkuje

Těší se na vás Vendy a Iva

Chrudim

KDY: 7.5. 2022, 9:00 – 12:30

KDE: Nebe na Zemi Chrudim

Jemné cvičení do hloubky
Skuteč

KDY: 6.5. 2022, 17.30 – 19.30

KDE: Multifunkční sportovní hala Skuteč

S SEBOU: Karimatka na cvičení, deka nebo polštářek, pohodlné oblečení